گروه SFA

برای بیش از 50 سال هدف اصلی گروه SFA فراهم کردن امکانات برای نصب آسان تجهیزات حمام، اتاق های رختشورخانه و آشپزخانه در هر نقطه و بدون نیاز به انجام کارهای عمرانی سخت توسط همه افراد می باشد. به عنوان مخترع فرانسوی سیستم خردکن مشهور، SFA امروزه از بهترین شرکت های دنیا در زمینه تجهیزات حمام می باشد. مترادف با کیفیت و تجربه تکنیکال، محصولات تولید فرانسه ما کاملا سازگار با سخت ترین قوانین و نیازمندی ها می باشد و همواره توقعات و نیازهای مشتریان را پاسخ گو می باشد برای مراقبت از این مهم، تیم تحقیق و توسعه و مهندسان ما همواره به طور دائم در حال اختراع محصولات با تکنولوژی بالا و کاملا سازگار با استانداردهای زیست محیطی می باشند. با استفاده از واحد تولید شخصی و منابع مختص به تحقیق و توسعه، گروه SFA یک بازیگر جهانی با زیر مجموعه ها و پخش کننده های ارائه دهنده مجموعه ای کامل از خردکن ها، له کن ها و پمپ های ساخته شده برای مصارف منزل، مجموعه و حتی قایق ها می باشد. همچنین این کمپانی در زمینه بازار ایستگاههای تصفیه آب نیز فعالیت داشته است. تخصص تکنیکی ما در این محصولات و همچنین معلومات ما در بازار تجهیزات حمام این امکان را فراهم ساخته تا تعداد محصولات ما بیش تر شده و با موفقیت وارد بازار دوش و تراپی حمام شویم. شرکا و همکاران ما ارزش های اختراعی، بازدهی صنعتی و خدمات به مشتریان را به اشتراک گذاشته و هر روز هدف مشترکمان را گسترش می دهند به میلیون ها مشتری محصولات SFA در سرتاسر جهان همان کیفیت خدمات مشابه دیروز،امروز و فردا را ارائه می دهیم.
سال 1958، شرکت SFA به عنوان طراح تجهیزات ایستگاه ها ی تصفیه آب کار خود را آغاز کرد و به سرعت انقلابی درتجهیزات حمام با خلق کردن خردکن و له کن سرویس های بهداشتی به وجود آورد. امروزه محصولات مااین امکان را به مالکان می دهد تا حمام، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها یا رختشورخانه ها در هر نقطه ای از خانه بدون نیاز به کارهای عمرانی سنگین نصب نمایند. بعد از ثبت شرکت فرانسه، شرکت موفقیت خود را به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی توسعه داد. در همین حین شرکت SFA با استفاده از کمپین های تلوزیونی محلی سال های 2000-1990 خود را کاملا از رقبای این صنعت جدا ساخت ویکی از اولین شرکت های صنعتی در فرانسه بود که پروسه گواهی کیفیت را شروع کرد.کارخانه های تولید محصولات این شرکت از اولین کارخانه های دارای گواهی ISO می باشند. شرکت SFA در حال متنوع سازی فعالیت های خود می باشد ولی همچنان تمرکز اصلی این شرکت روی تجهیزات سرویس بهداشتی می باشد. در سال 2008 این شرکت 50 سالگی خود را جشن گرفت.
محصولات SFA طراحی و تولید فرانسه می باشند. کارخانه ی BREGY واحد تاریخی تولید محصولات SFA می باشد. این کارخانه جایی است که خردکن و له کن های مشهور شرکت که باعث محبوبیت و مشهوریت این شرکت در جهان شده اند ساخته می شوند. این کارخانه دارای گواهی ISO 9001 می باشد.